خرید، تمدید و مدیریت اشتراک به همراه راهنمای دانلود

دوستان توجه بفرمایند برای دریافت تمامی فایل های وبسایت میبایست اشتراک ویژه ی دانلود وبسایت را خریداری نمایید. با خرید این اشتراک، تمامی کاربران عزیز میتوانند در بخش کاربران ویژه با نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود ثبت نام نمایند. که این نام کاربری و رمز عبور آنها هنگام دانلود از آنها درخواست خواهد شد که با وارد کردن آن میتوانند ادامه ی عملیات دانلود خود را بدون مشکل طی نمایند. این اشتراک برای ورود به بخش کاربران ویژه نیز استفاده خواهد شد. دوستان عزیز با ورود به این بخش میتوانند اکانت های خود را مدیریت نمایند.


مراحل خرید اشتراک :


1 – برای خرید اشتراک دانلود میبایست ابتدا به بخش "خرید آنلاین اکانت ویژه" ما که لینک آن زیر داده شده است مراجعه نمایید :

<<برای ورود به بخش خرید آنلاین اکانت ویژه این جا را کلیک کنید>>
شما همچنین میتوانید از منوی اصلی بالای وبسایت به این بخش مراجعه نمایید:
کاربران ویژه -> خرید اشتراک جدید دانلود

2 – دوستانی که از قبل اکانت ویژه ی دانلودی از ما خریداری نکرده اند و اشتراکی در وبسایت ما ندارند میباییست ابتدا از منوی راست صفحه ای که وارد شده اند، نوع اکانت خود را انتخاب نمایند :
تعرفه ی سرویس های ما هم به این صورت هست :

اشتراک 1 ماهه : 5000 تومان

اشتراک 2 ماهه : 9000 تومان

اشتراک 3 ماهه : 13000 تومان


*در اینجا برای تست نوع اکانت 3 ماهه انتخاب شده است.
nvip1-1

3 – پس از انتخاب نوع اکانت فرم عضویت سمت چپ صفحه را پر نمایند:
آدرس ایمیل : لطفا پست الکترونیکی یا ایمیل خود را صحیح وارد نمایید چون یک نسخه از اکانت شما به این آدرس ارسال خواهد شد و برای پیگیری ها و مشکلاتی که در آینده امکان دارد به وجود بیاید، مثل فراموشی رمز عبور، شما فقط با این آدرس ایمیل شناخته خواهید شد و فقط با این آدرس ایمیل میتوانید رمز خود را بازیابی نمایید. این مورد را هم توجه بفرمایید آدرس ایمیل www ندارد. مثال : test@yahoo.com
شماره ی همراه : در قسمت شماره ی همراه نیز همانند آدرس ایمیل از شماره ی صحیح و فعال تلفن همراه خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید یک نسخه از اکانت شما و همچنین اطلاعیه های مهم وبسایت به این شماره ارسال خواهد شد. دقت کنيد شماره شما با امنيت بالا نگه داري مي شود و کسي حق دسترسي به آن را ندارد. در هنگام وارد کردن آن هم به این نکته توجه داشته باشید که آن را بدون فاصله یا نشان اضافه وارد نمایید. مثال : 09123456789
نام کاربری، کلمه ی عبور، تکرار کلمه ی عبور : در این قسمت ها نام کاربری و رمز عبوری دلخواهی که قصد دارید در سایت ایجاد کنید را وارد نمایید
(حتما از حروف انگلیسی استفاده شود). توجه داشته باشید این نام کاربری و رمز عبوری که وارد میکنید اشتراک ویژه ی شما خواهد بود و هنگام دانلود و ورود به بخش کاربران ویژه از این اکانت باید استفاده نمایید.

4 – سپس روی "پرداخت انلاین" کلیک نمایید. وارد صفحه ی درگاه های پرداخت ما پارس پال خواهید شد، دروازه پرداخت مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و روی "اتصال به دروازه پرداخت بانک" کلیک کنید.
توجه داشته باشید شما با تمامی کارت های عضو شتاب قادر به خرید از وبسایت میباشید و این دروازه پرداخت ها فقط واسطه بانک شما و ما میباشند. لزوما نمی بایست دروازه ی پرداختی که انتخاب میکنید همان دروازه ای باشد که کارت بانک شما متعلق به آن است. پس با انتخاب هر کدام از این دروازه های پرداخت، پرداخت های شما بدون مشکل انجام خواهد شد.
*در اینجا برای تست از دروازه ی پرداخت بانک ملت استفاده میشود.

nvip2

nvip3-2

5 – پس از به پایان رسیدن عملیات پرداخت، نام کاربری و رمز عبور ویژه ی شما برایتان نمایش داده خواهد شد و همچنین این اکانت براتون ایمیل و پیامک خواهد شد، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید :

nvip4

شماره ی مرجع تراکنش خود را نیز یادداشت بفرمایید تا در هنگام بروز مشکل برای پیگیری های بعدی از آن استفاده بفرمایید.
 


 

مراحل تمدید اکانت :

نکته : دوستانی که از مشترکان قدیمی ما هستند و علاقه مند هستند همین روال را ادامه دهند، اگر از نام کاربری که دارند به هر دلیلی ناراضی هستند یا به خاطر سپردن آن برایشان مشکل است، به هیچ وجه مجبور نیستند اکانت های خودشان را تمدید کنند، این دسته از دوستان همواره میتوانند با استفاده از آموزش بالا اقدام به خرید اشتراک جدید (نام کاربری و رمز عبور دلخواه خودشان) بکنند.

1 – ابتدا وارد "پنل کاربری" که لینک آن زیر قرار داده خواهد شد بشید :

<<برای وارد شدن به پنل کاربری این جا را کلیک کنید>>
شما همچنین میتوانید از منوی اصلی بالای وبسایت به این بخش مراجعه نمایید:
کاربران ویژه -> پنل کاربران ویژه

 

2 – نام کاربری و کلمه ی عبور ویژه ی خود و سپس حاصل عبارت تصویر را ورد نمایید و نهایتا روی گزینه ی "ورود به پنل" کلیک نمایید.

3 – پس از وارد شدن به پنل کاربری روی گزینه ی "اکانت های من" کلیک نمایید. اکانت های خریداری شده ی شما در این بخش لیست خواهد شد.

4 – جلوی تمامی اکانت های شما یک گزینه با نام "تمدید اکانت" وجود دارد، روی آن کلیک نمایید.

5 – مقدار زمانی که قصد دارید اکانتتون تمدید شود را از بخش گروه کاربری انتخاب سپس روی گزینه ی پرداخت مبلغ کلیک کنید و اگر مراحل پرداخت را به درستی طی کنید اکانت شما با توجه به گروه کاربری که انتخاب میکنید، تمدید خواهد شد.


 

مدیریت حساب:

 

<<برای وارد شدن به پنل کاربری این جا را کلیک کنید>>
شما همچنین میتوانید از منوی اصلی بالای وبسایت به این بخش مراجعه نمایید:
کاربران ویژه -> پنل کاربران ویژه

 

پس از ورود به پنل کاربری از طریق بخش "خانه" میتوانید مشخصات حساب خود را مشاهده نمایید.

با ورود به قسمت اکانت های من میتوانید عملیات های مختلفی(تغییر رمز عبور یا تمدید اکانت یا …) روی اکانت های خود اعمال نمایید.

بخش گزارش خرید ها هم تمامی خرید های موفق و ناموفقی که تا به حال داشته اید را ثبت خواهد کرد که میتوانید اطلاعات مربوط به هر خرید را نیز مشاهده نمایید.

در بخش گزارش دانلود ها نیز تمامی فایل هایی که تا به حال دانلود کرده اید به همراه اطلاعات مختلف آن لیست خواهد شد.

هر گونه مشکل، پیشنهاد، انتقاد، درخواست، سوال و یا… که داشتید را میتوانید از این طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال نمایید. پشتیبانان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد. محدودیت زمانی هم نداریم هفت روز هفته و 24 ساعت روز در خدمت شما هستیم.آموزش دانلود و استفاده از اشتراک :
 

توصیه های ما :

برای دانلود بدون دردسر و با نهایت سرعت تمامی فایل های سایت توصیه میشود نرم افزار Internet Download Manager یا همان IDM (یا نرم افزار های مدیریت دانلود مشابه) را حتما روی سیستم عامل خود نصب کنید.

سعی کنید در هنگام دانلود از وبسایت از پر-و*کسی یا و-ی*پ-ی-ا*ن و یا … استفاده نکنید. تمامی آدرس های سایت خارج از ف*ی*لتر*ینگ هستند.

اگر در هنگام دانلود پیغامی با مضمون دسترسی نداشتن به سرور دریافت میکنید و یا برای اتصال به دانلود بعد از مدت زیادی منتظر میمونید و سرانجام دانلودتان بینتیجه میماند. به بخش آموزش -> تغییر DNS مراجعه بفرمایید.

راه حل آسان :

این روش با توجه به نرم افزار مدیریت دانلود شما میتواند متفاوت باشد، میتوانید با جستجو در اینترنت آموزش مربوطه را بیابید.
آموزش برای نرم افزار IDM :
نرم افزار Internet Download Mnager رو باز کنید برید از منوی بالا روی Option کلیک کنید، در ادامه از تب های بالا، Site Logins رو بزنید، تو صفحه ی باز شده New رو بزنید گزینه ها رو به صورت زیر پر کنید :

Server/Path : ashowtimedl.com
User : نام کاربری ثبت و خریداری شده ی شما
Password : رمز عبور ثبت و خریداری شده ی شما

روی Ok کلیک کنید. دیگه نباید مشکلی از بابت دانلود داشته باشید…دیگه میبایست به محض اینکه روی Download کلیک میکنید دانلودتون بالا بیاد و پس از کلیک روی Start Download دانلودتون بدون هیچ گونه معطلی شروع بشه.

راه حل مشکل تر :

مرحله ی اول

در این مرحله شما باید انتخاب کنید که چه فایلی رو قصد دارید دانلود کنید:

برای مثال من میخوام فیلم Avatar 2009 رو دانلود کنم :

nvip5

برای اینکار ابتدا به صفحه ی مخصوص این فیلم میرم و بعد از پیدا کردن کیفیت مورد نظر روی گزینه ی Download کلیک میکن :

یا اصلا میخوام قسمت 9 یکی از سریال ها رو دانلود کنم :

 راهنمای خرید اشتراک و نحوه ی استفاده

همانطور که مشاهده میکنید من فایل مورد نظر خودمو انتخاب کردم و روی Download هم کلیک کردم تا اون فایل رو دانلود کنم.

مرحله ی دوم

پس از کلیک روی گزینه ی Download ، با صفحه ای شبیه به صفحه ی زیر مواجه خواهید شد، سپس بر روی Start Download کلیک نمایید  :

nvip6

مرحله ی سوم
صفحه ی جدیدی باز خواهد شد که ازتون نام کاربری و رمز عبوری که خریداری کرده اید رو سوال میکنه.

اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید و تیک گزینه ی Save This Password in IDM Password List رو بزنید تا این اطلاعات ذخیره بشه در نرم افزار و دیگه ازتون سوال نکنه و مستقیما بره سراغ دانلود…

nvip7

nvip8

 راهنمای خرید اشتراک و نحوه ی استفاده

همانطور که مشاهده میکنید دانلودتون بدون دردسر با سرعت بالا و بدون محدودیت شروع خواهد شد.


پشتیبانی

در ضمن دوستان هر گونه مشکلی یا سوالی داشتید همواره میتونید با بخش پشتیبانی در حساب کاربری خود در تماس باشید یا از طریق ایمیل سوالات یا مشکلات خود را مطرح نمایید.

توجه بسیار مهم : دوستان گرامی توجه داشته باشید که "مشکلات" و "درخواست" های خودتان را فقط از طریق بخش پشتیبانی حساب کاربری خودتان یا از طریق  ایمیل برای ما بفرستید و از همان طریق پیگیری کنید و از مطرح کردن آن در بخش دیدگاهها یا … خودداری نمایید. دیدگاه های مرتبط با این موضوعات بدون تذکر پاک خواهند شد و پاسخی هم دریافت نخواهند کرد.

ایمیل ما : MyAShowTime@Gmail.Com

هفت روز هفته و 24 ساعت روز در خدمت شما هستیم.

 

با تشکر از همگی دوستان

تیم مدیریتی AShowTime

 

Did you like this? Share it:

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “خرید، تمدید و مدیریت اشتراک به همراه راهنمای دانلود”

  1. xoxo می‌گه:

    man vaqean nmidoonm chra service e downloade cartoon k qarare adam azash lezat bebararo vardashtin pooli kardin, site e kheiliii khoobi booodin hardafe poshte saretoon kowli khoob migftm k baes mishodin cartoonaye morde alaqamo bebinam ama alan k VIPeee shodin aslan dg razi nistm, taze nmizarin nazar hamam sabt she :)))) vaqan k ,,,,

    • John می‌گه:

      دوست عزیز وبسایتی در این سطح هزینه های بسیار بسیار بالایی دارد. این وبسایت سرویسی ارائه می کند که افراد بسیار زیادی از نظر زمانی وقت خودشون رو هزینه میکنند. شما با اندک هزینه ای که پرداخت میکنید به تداوم کار این وبسایت کمک میکنید. در ضمن ما همه ی دیدگاه های شما را ثبت میکنیم. چه دیدگاهی فرستادید و ثبت نشده؟! موفق باشید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

vip-user-t

برای دریافت تمامی فایل های وبسایت، میبایست اشتراک ویژه ی دانلود وبسایت رو خریداری نمایید :

راهنمای خرید و استفاده از اشتراک خریــــد اشـتــراک جــدیــد دانــلود پنـــــــل کـــــاربــــــــــران ویـــــــژه

منوی اصلی

آدرس یاب

آدرس فعلی و بدون فیلتر وبسایت

97ashowtime.com

آدرس بعدی و خارج از فیلتر وب سایت

98ashowtime.com

دانلود آدرس یاب

برای جلوگیری از هر گونه مشکل “ورژن جدید آدرس یاب” وبسایت را دانلود نمایید :

دانلود آدرس یاب ورژن 0.7

همکاری در فروش

نظر به لطف بسیاری از کاربران عزیز در خصوص معرفی و دعوت از دوستان خود برای پیوستن به خانواده بزرگ AShowTime ، تیم مدیریتی وبسایت تصمیم گرفته است سرویسی را راه اندازی نماید تا بر این اساس آن دسته از عزیزانی که کاربران جدیدی را معرفی می کنند، به ازای هر کاربر جدید، 10 روز اعتبار رایگان به صورت خودکار دریافت میکنند :